Ürünlerimiz
Android Saha Satış Programı
Öğretmen Evi Programı
Elmar Sıcak Satış
Elmar Adisyon Programı
Elmar Kantin Satış
Elmar Üretim
Elmar Öğrenci Servis Takip
Elmar Otopark Kayıt
Oto Tamir ve Takip Programı
Elmar Akıllı E-Ticaret
Elmar Hazır Web Sitesi
Elmar Size Özel Web Sitesi
Elmar Ticari Plus
Elmar Yurt Programı
Elmar Tutanak Kayıt Defteri
Elmar Sekreter Kayıt Defteri


Anasayfa > Kurumsal

             Elmar Yazılım Dan. Bas. Yay. Eğit. Hiz. San.ve Tic. Ltd. Şti. firması yazılım sektörüne 2006 yılında başlamış olup 12 yıla yakın zaman içinde binlerce müşteri ve onlarca hazır program ve yüzlerce özel progarmlar ile sektöre hizmet vermektedir.

             Elmar Yazılım olarak uzun yıllardır yazılım sektöründe sürekli yenilenerek büyüyen yapımızla, sizlere özel çözümlerimizle ve kalitelimizle hizmetinizdeyiz.

             Ürettiğimiz yazılımlar tamamen Elmar Yazılım  ar-ge ve inovasyon ürünleridir.  Küçük ve orta ölçekli bütün işletmeler için yazılımlar geliştiren ve piyasa nabzını sürekli kontrol eden firmamız, müşterilerin hızlı, pratik, düşük maliyetli, kontrolü elinde tutan, ticari programlar, market otomasyon sistemleri, adisyon sistemleri, üretim sitemleri, sıcak satış sistemleri, barkod sistemleri, kartlı sistemler, hastane sistemleri, yurt sistemleri, otel sistemleri, akıllı bahçe sulama sistemleri, beton santralleri nem ölçerleri, yem fabrikaları ne ve sıcaklık ölçer sistemleri, sera nem ölçer sitemleri, Özel kurumsal web siteleri, e ticaret yazılımları, online satış sistemleri, network çözümleri gibi alanlarda ürün üretmekte ve hizmet vermekteyiz.

 

             %100 Müşteri memnuniyeti ilkemiz ile sizlerden gelen istek ve öneriler göz önüne alınarak ürünlerimiz sürekli güncel tutulmaktadır. Ürünlerimizde firmanıza özel eklemelerde yapılarak, tam anlamıyla isteklerinize size uygun çözümler sunulmaktadır.

 

             Yeni nesil yazılım sistemleri ile sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli yenilenen alt yapısı ve elemanları ile "Size Özel Çözümler" sunarak firmanızın teknolojiyi verimli bir şekilde kullanarak büyümesini sağlıyoruz.

             Elmar Yazılım  firmaların ve kurumların ihtiyacı olan Android uygulama geliştirmekte, Windows masa üstü ve mobile uygulama geliştirmek, web ve masa üstü uygulamalar geliştirmektedir. Rfid sistemeler  ile sektöre destek olmaktadır.

     Sizlere çözüm üretmekten ve sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız…


iletisim@elmaryazilim.com

Facebook-Elmar Yazılım Twitter-Elmar Yazılım Youtube-Elmar Yazılım Google Plus-Elmar Yazılım


Kurumsal
     2005 yılından bu yana sürekli yenilenerek büyüyen yapımızla, sizlere özel çözümlerimizle ve kalitelimizle hizmetinizdeyiz.

Bayimiz Olun

Yükleme Merkezi

Destek

Banka Hesap Numaraları

Kampanyalı Hazır Web Sitesi

Size Özel Web Sitesi

Akıllı E-Ticaret

Elmar Ticari Plus

Elmar Adisyon

Elmar Sıcak Satış

Elmar Üretim
Elazığ Ofis
Gazi Caddesi No: 53 Kat: 2 Daire: 4 (Öğretmenler Evi Yanı)
Merkez/ELAZIĞ


İstanbul Ofis
Meric Sok. Özaltın İşmerkezi kat: 4 Şirinevler - İSTANBUL -
Kazım Karabekir Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:117/C
Bağcılar/İSTANBUL
Copyright © 2013 Elmar Yazılım
Tüm Haklar Saklıdır.
Anasayfa Ürünlerimiz Kurumsal Referanslar Yükleme Merkezi İletişim